درباره ما | تماس با ما

مشاوره رایگان : 6100071 98915+

20 10
بدون نظر

درباره ما

سایت روهای به یاری ایزد منان، شرکت طراحی سایت روهای در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین بومی، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از چند دهه فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بردارد.

طراحی سایت روهای بهترین مرکز طراحی سایت است که توسط هانی رضوانی در سال 1396 راه اندازی شد و تا به امروز عملکرد بسیار خوبی از خود در این زمینه نشان داده است. ما در سایت Rohai قصد داریم شما را با بهترین نوع طراحی سایت و اپلیکیشن در حوزه های مختلف کسب و کار اینترنتی آشنا کنیم تا بتوانید از دست آوردهای آنها نهایت استفاده را داشته باشید.

در شرکت طراحی سایت روهای صداقت و سلامت سازمانی را سرلوحه‌ی فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار داده‌ایم تا از پشتیبانی قابل اعتماد و همگامی مطمئن برای مشتریان که ارزشمند‌ترین دستاورد های ماست، محافظت کرده و گسترش دهیم.
ما مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از ابتدا تا سرانجام و حتی پس از به نتیجه رسیدن هر پروژه، قدم به قدم در کنارشان خواهیم بود.

ما در روهای تلاش کرده‌ایم در تمام بخش‌ها ، از فروش تا پشتیبانی فنی، امنیت و زیرساخت با شنیدن صدای مشتری و پیگیری درخواست مشتریان تا حصول رضایت کامل، مشتری را قطب نمای حرکت خود قرار دهیم.

طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه محور و تهاجمی باعث گردید در مدت زمان اندک، مسیر‌های طولانی را پشت سر گذاشته و با تفویض اختیار و طراحی چارت سازمانی افقی و تمرکز بر تصمیم‌گیری‌های غیرمتمرکز، سازمانی چابک را بنا کنیم تا با سرعت و شتاب روز افزون قرن بیست و یکم، هم‌راستا حرکت نماید.

با طراحی سایت ارزان در مشهد سعی برآن کردیم تا بهترین خدمات را با نازل ترین قیمت در اختیار همشهریان محترم قرار دهیم . این امر باعث سرافرازی و سربلندی برای ما می باشد .
ما با فراهم سازی بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت بومی دانش توانسته ایم‌ به عنوان یکی از شرکت‌های استارتاپی تکنولوژی محور و دانش بنیان شناخته شده و به عنوان یکی از رهبران این بازار بزرگ در عرصه رقابت حضور یابیم.
رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود چرا که پیشرفت در کنار یکدیگر، هم افزایی و خلق ارزش بیشتری را برای همه‌ ذینفعان خواهد داشت.

امکانات سایت روهای

  • دسته بندی وردپرس (آموزش).
  • دسته بندی دامنه (جستجو دامنه).
  • دسته بندی هاست (درباره هاست لینوکس، تعرفه هاست لینوکس حرفه ای).
  • دسته بندی طراحی سایت (تعرفه طراحی سایت، نمونه کارها طراحی سایت).
  • دسته بندی طراحی اپلیکیشن.
  • تب ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت در روهای.
  • تب پکیج های طراحی سایت.