درباره ما | تماس با ما

مشاوره رایگان : 6100071 98915+

20 19
بدون نظر

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت ارزان وکالت

همیشه موکلان در هنگام انتخاب وکیل برای پرونده های خود سوالات فراوانی در ذهن دارند که می خواهند از وکیل بپرسند. از جمله این سوالات می توان به سابقه کاری وکیل، میزان دستمزد، نحوه رسیدگی به پرونده و … اشاره نمود. متاسفانه وکلا نیز به دلیل پرونده های حقوقی فراوانی که در دست دارند نمی توانند به تمامی سوالات آن ها پاسخ دهند . برای رفع این مشکل وکلا می توانند یک وب سایت راه اندازی نمایند و خدماتی که ارائه می دهند در آن معرفی نمایند و مجموعه آن ها به سوالاتی که کاربران در سایت درج می کنند پاسخ دهند. با استفاده از این روش و قرار دادن پرسش و پاسخ های قانونی در سایت علاوه بر اینکه کاربران به شناخت بیشتری از وکیل دست می یابند کاربران بیشتری نیز جذب سایت خواهند شد.

طراحی سایت وکالت

وکیل کیست؟

وکیل در واقع فردی است که اقداماتی که موکل قادر به انجام آن ها نیست را به جای او انجام می دهد و وکیل دادگستری شخصی است که دارای پروانه وکالت می باشد و در یکی از کانون های وکلای دادگستری عضو است. این شخص با قبول وکالت افراد حقیقی یا حقوقی و ادعاها و مدارکی که ارائه می دهند از آن ها در دادگاه و دادسراها دفاع می نماید.

وکالت چیست و انواع آن کدامند؟

منظور از وکالت عقدی است که به واسطه آن یکی از طرفین طرف مقابل را به منظور انجام امری مسئول و نایب می کند. وکالت در لغت معادل واگذار کردن و سپردن است. در صورتی که قرارداد وکالت بین وکیل و موکل تنظیم و بسته شودهر یک از آن ها دارای وظایف و تکالیفی نسبت به طرف مقابل خود می باشند. وکالت دارای انواع مختلفی است و به طور کلی در دو دسته وکالت مطلق و وکالت مقید قرار می گیرد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم.

 • وکالت مطلق

وکالت مطلق به معنی آن است که فردی را برای انجام تمامی امور وکیل کنیم و شامل وکالت امور اداری و مالی موکل خواهد شد.

 • وکالت مقید

در وکالت مقید اختیارات وکیل محدودتر بوده  و در آن مورد وکالت به طور کامل مشخص و تعیین می شود. وکیل نیز موظف است در همان حیطه به انجام مسئولیت خود بپردازد.

در دسته بندی دیگر وکالت به دو دسته قضایی و غیر قضایی تقسیم بندی می شود.

 • وکالت قضایی

منظور از وکالت قضایی این است که شخصی به منظور انجام امور دادگاهی خود فرد دیگری را به دادگاه به عنوان نماینده معرفی نماید.

 • وکالت غیر قضایی

در وکالت غیر قضایی شخص به طور عادی و یا رسمی به فرد دیگری را برای انجام امور اداری یا کاری خود وکالت می دهد.

طراحی سایت ارزان وکالت

چرا طراحی یک وب سایت برای وکلا ضرورت دارد؟

طراحی و راه اندازی سایت مزایای بسیاری برای وکلا دارد و ضمن اینکه می توانند رزومه خود را در سایت قرار دهند و به معرفی خدماتی که ارائه می دهند بپردازند. می توانند تعامل بیشتری با موکلان خود داشته باشند و حتی یک پنل اختصاصی برای موکلان خود طراحی نمایند تا به راحتی و به صورت آنلاین بتوانند وضعیت پرونده خود را پیگیری نمایند. علاوه بر این راه اندازی سایت موجب رشد کسب و کار آن ها خواهد شد. بنابراین با وجود این مزایا تفاوتی ندارد که وکلا در کدام شهر مشغول به فعالیت هستند و باید به طراحی سایت وکلا در تهران و یا هر شهری که در آن سکونت دارند بپردازند تا تحولی در کسب و کار خود ایجاد نمایند.

طراحی سایت وکلا دارای چه امکاناتی است؟

معمولا در وب سایت های وکلا شاهد امکانات مختلفی هستیم که از جمله رایج ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • آموزش های حقوقی
 • مشاوره حقوقی آنلاین
 • دسترسی به رزومه وکیل
 • پرداخت آنلاین
 • مشاهده پرسش و پاسخ سوالات موکلان
 • داشتن بخش مرتبط با دعاوی کیفری
 • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • برخورداری از بخش مرتبط با دعاوی خانواده
 • برخورداری از بخش محاسبات مختلف مانند ارثیه، مهریه و دیه و ..
طراحی سایت وکالت

یک وب سایت وکلا خوب باید چه بخش هایی داشته باشد؟

افرادی که به طراحی سایت وکلا در مشهد ویا سایر شهرها مشغول هستند در صورتی که می خواهند سایتی را طراحی نمایند که بتواند نظر کاربران بسیاری را به خود جلب نماید باید به موارد زیر توجه کنند و سعی کنند که وب سایت آن ها در بردارنده تمامی بخش های زیر باشد.

 • صفحه اصلی

صفحه اصلی مهم ترین بخش هر وب سایتی است که اگر به درستی طراحی شود می تواند برای هر کسب و کاری معجزه باشد و آن را متحول نماید. زیرا این صفحه نخستین فرصت برای جلب نظر کاربران خواهد بود. بنابراین در صفحه اصلی آنچه که موجب برتری و تفاوت  وکیل مورد نظر با سایر وکلا شده است را باید به صورت مختصر و مفید معرفی نمایید. این صفحه باید کاملا جامع باشد به طوری که حداقل در برگیرنده 900 کلمه محتوا باشد.

 • صفحات بیوگرافی

این صفحات که از آن ها به عنوان صفحات بیو یاد می شود کاملا جدا از صفحات اصلی خود سایت هستند و به معرفی وکیل مالک وب سایت می پردازند. صفحات بیوگرافی باید به نحوی طراحی و ساخته شوند که کاملا مفصل و آموزنده باشند.

 • گرافیک

گرافیک یک وب سایت بسیار اهمیت دارد و روز به روز شاهد تحولات اساسی در گرافیک سایت ها هستیم که موجب شده بسیار جذاب و کاربرپسند باشند. تصاویر و کلیپ هایی که در سایت قرار داده می شوند می توانند در جذب کاربران بسیار موثر باشند بنابراین باید آن ها به بهترین شکل ممکن و بسیار منحصر به فرد با یک گرافیک عالی تولید شوند تا موجب موفقیت و بازدهی بیشتر وب سایت شود.

 • فراخوانی برای اقدام

فراخوانی برای اقدام نقش بسیار مهمی در موفقیت یک وب سایت دارد. برای این منظور کافی است که از کاربران بخواهید برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند و یا اینکه پیشنهادات خود را در سایت بنویسند و یا فرم نظر سنجی که در سایت قرار داده اید را تکمیل کنند و به این ترتیب تعامل سایت را با کاربران افزایش دهید.

 • نقد و بررسی

ایجاد بخشی تحت عنوان نظرات و نقد و بررسی نیز موجب می شود که بازدید کنندگان جدید نیز از میزان رضایت مندی کاربران قبلی مطلع شوند و تصمیم بگیرند که در آینده ای نزدیک برای حل پرونده های قانونی خود با وب سایت شما همکاری داشته باشند.

 • تماس با ما

با افزودن بخش تماس با ما به وب سایت میتوان با مشتریان بالقوه تا حد امکان در تماس بود. از جمله مواردی که در این بخش باید ذکر شود می توان به خطوط مستقیم و اداری شما و آدرس و ایمیل وکیل می باشد.

 • رسانه شبکه های اجتماعی

وب سایت طراحی شده باید کاملا با پروفایل های مختلف رسانه های اجتماعی شما هماهنگ و یکپارچه باشند.

مزایای طراحی سایت وکالت

طراحی سایت چه مزایایی می تواند برای وکلا داشته باشد؟

طراحی یک سایت وکلا جامع و حرفه ای می توانند کار وکلا را بسیار راحت نماید و به آن ها کمک کند که خدمات خود را به بهترین نحو ممکن به موکلان ارائه دهند. از مهم ترین مزایای طراحی سایت برای وکلا می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • افزایش اعتبار و محبوبیت
 • بالا رفتن کیفیت اطلاع رسانی به موکلان
 • دسترسی آسان موکلان به خدمات آن ها از سراسر نقاط ایران
 • افزایش مراجعه کنندگان
 • امکان پاسخگویی سریع به سوالات کاربران
 • کاهش هزینه ها
 • اطلاع رسانی سریع در صورت تغییر روند کاری پرونده موکل
 • طراحی برنامه هفتگی در سایت
 • عضویت موکلان در سایت

طراحی سایت ارزان وکلا

خیلی از وکلا به دنبال طراحی سایت وکلا  ارزان هستند و قصد دارند با صرف هزینه کمی یک وب سایت راه اندازی نمایند و خدمات حقوقی خود را به نحو بهتری ارائه نمایند. در حال حاضر کم نیستند شرکت های طراحی سایتی که بهترین و با کیفیت ترین سایت ها را با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای ارائه می دهند. بنابراین وکلای تازه کار نباید دغدغه ای بابت این موضوع داشته باشند و از همان ابتدای فعالیت خود می توانند هزینه کمی را برای راه اندازی سایت اختصاص دهند و از مزایای بی نظیر آن بهره مند شوند. در دنیای امروز که اکثر کسب و کارها در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستند با داشتن یک وب سایت وکلا حرفه ای و سئو شده به راحتی می توان در فهرست نخستین نتایج گوگل قرار گرفت و نظر کاربران بسیاری را به خود جلب نمود و به این ترتیب می توان از سایر رقبا پیشی گرفت و مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی نمود.

چرا بهینه سازی سئو سایت وکلا بسیار اهمیت دارد؟

بهینه سازی سئو تمامی سایت ها و به ویژه سایت وکلا خیلی مهم است. به طوری که اگر با کیفیت ترین محتواها در آن قرار گیرد اما بهینه سازی سئو آن به درستی انجام نشده باشد عملا کل هزینه ای که برای طراحی سایت صرف شده از بین خواهد رفت و نمی توانند جز پیشنهادات نخست گوگل قرار بگیرند. در واقع بهینه سازی سایت موجب می شود که عبارتی که کاربران مرتبط با موضوع سایت شما باشد را جستجو نماید و گوگل نیز سایت شما را در نتایج جستجو به آن ها معرفی نماید. به این ترتیب میزان بازدیدکنندگان از سایت و مشتریان بالقوه افزایش خواهد یافت.

طراحی سایت وکالت

اهمیت سیستم پرداخت آنلاین در وب سایت وکلا

معمولا برای طراحی سایت وکلا در مشهد و یا تهران و … شرکت ها سایت را به سیستم پرداخت آنلاین مجهز می کنند. افراد بسیاری وجود دارد که برای رسیدگی به کارهای مالی و اداری شان مدارک خود را برای سایت وکلا ارسال می کنند تا وکیل با بررسی به آن ها کمک کند، در صورتی که سایت به سیستم پرداخت آنلاین مجهز باشد افراد به راحتی می توانند هزینه خدمات دریافتی را در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت نمایند.

علاوه بر این مشتریان سایت قادر خواهند بود که سوابق پرداختی خود را در سایت مشاهده کنند و خود وکیل نیز می تواند به آن ها دسترسی داشته باشد و با توجه به مشاوره هایی که ارائه داده یک هزینه مشخصی را بر هر نوع خدمتی تعیین نماید و در ازای آن خدمت هزینه اش را به راحتی از موکلان دریافت نماید. با استفاده از این روش میزان مراجعه کنندگان حضوری به دفتر وکالت نیز کاهش می یابد و آن ها می توانند در هر مکانی و هر ساعتی از شبانه روز به سایت مراجعه نمایند و مشاوره بگیرند یا پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت نمایند.

وب سایت های وکلا نیز همانند سایر سایت ها باید از امنیت بالایی برخوردار باشند تا حریم خصوصی مشتریان و اطلاعات محرمانه سایت حفظ گردد و در معرض خطر هک نباشد. بنابراین طراحان وب سایت باید سایت را از لحاظ ایمنی و امنیت نیز بسیار دقیق و بر اساس آخرین متد روز دنیا طراحی نمایند.

طراحی سایت وکالت

هزینه طراحی وب سایت وکلا به چه صورت است؟

هزینه طراحی سایت وکلا در تهران و سایر شهرها به عوامل مختلفی بستگی دارد. امکانات مختلفی وجود دارد که مجهز بودن وب سایت به هر یک از آن ها می تواند هزینه طراحی آن را افزایش دهد و به طبع بازدهی آن را نیز بالاتر ببرد. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • پنل ارتباط با موکلان
 • طراحی انجمن های پرسش و پاسخ های حقوقی
 • ایجاد درگاه پرداخت روی سایت
 • ایجاد فرم های نامحدود (مشاوره ، ثبت نام و ….)
 • افزایش امنیت وب سایت
 • سئو پایه سایت
 • افزایش سرعت سایت

هر کسب و کاری به منظور رشد و توسعه نیاز به ساخت و طراحی یک وب سایت ویژه دارد. امروزه شرکت های بسیاری در زمینه طراحی وب فعالیت دارند و بر همین اساس بسته های متنوعی را با توجه به نوع شغل و حیطه های کاری ارائه می دهند. طراحی سایت وکلا نیز یکی از همین دسته بندی ها است. بسته هایی که برای طراحی سایت وکلا معمولا توسط این شرکت ها ارائه می شود دارای امکانات مختلفی هستند که وکلا با توجه به بودجه و نیاز خود می توانند یکی از آن ها را انتخاب نمایند. این شرکت ها دارای  یک تیم مشاوره هستند که با برقراری تماس با آن ها می توان از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شد و از تعرفه های طراحی سایت وکلا مطلع شد. شرکت هایی که دارای سابقه کار و رزومه ای درخشان هستند معمولا تعرفه طراحی سایت توسط آن ها بیشتر از سایر شرکت ها خواهد بود و وب سایت حرفه ای تر و تضمینی تری را ارائه می دهند.

جهت کسب اطاعات بیشتر با شماره 6100071 98915+ تماس حاصل نمایید .

آیا وکلا نیاز به سایت دارند ؟

همیشه موکلان در هنگام انتخاب وکیل برای پرونده های خود سوالات فراوانی در ذهن دارند که می خواهند از وکیل بپرسند. از جمله این سوالات می توان به سابقه کاری وکیل، میزان دستمزد، نحوه رسیدگی به پرونده و … اشاره نمود.

طراحی سایت وکلا دارای چه امکاناتی است ؟

1-آموزش های حقوقی 2-مشاوره حقوقی آنلاین 3-دسترسی به رزومه وکیل 4-پرداخت آنلاین و …

طراحی سایت چه مزایایی می تواند برای وکلا داشته باشد؟

طراحی یک سایت وکلا جامع می تواند کار وکلا را بسیار راحت نماید و به آنها کمک کند که خدمات خود را به بهترین نحو ممکن به موکلان ارائه دهند .