درباره ما | تماس با ما

مشاوره رایگان : 6100071 98915+

22 23
4 نظر
تاریخ آخرین بروزرسانی : 21 سپتامبر 2020

طراحی سایت ارزان مشهد

طراحی سایت ارزان مشهد با شرکت طراحی سایت روهای

در این مقاله قصد داریم به مفهوم طراحی سایت بپردازیم، برای اینکه بتوانیم یک طراح وب سایت شویم باید مراحلی را طی نماییم، اما این مراحل چیست؟ ممکن است بسیاری از سایت ها در حیطه فعالیت خود قیمت های بسیار پایینی را برای مشتریان در نظر بگیرند اما باید توجه داشته باشید که کیفیت کار آن ها نباید به نحوی باشد که باعث بلاک شدن سایت شما شود. به عنوان مثال طراحی سایت مشهد می تواند ارائه دهنده بهترین طراحی ها با قیمت ارزان باشد. بعضی افراد ممکن است که با مفهوم طراحی سایت آشنایی نداشته باشند. جواب به سوال طراحی سایت بسیار ساده می باشد، در ادامه مقاله در مورد تمامی موارد گفته شده به بحث خواهیم پرداخت.

طراحی سایت چیست؟

طراحی وب سایت به معنی ساخت و راه اندازی یک صفحه وب سایت می باشد. در اوایل کار وب سایت ها را با کد هایی مثل HTML می نوشتند این کدها نوعی زبان نشانه گذاری بودند که ساختار ساده ای را برای وب سایت ها به وجود می آورند و شامل پاراگراف و سرتیتر و پیوند دادن آدرس ها می شدند. با پیشرفت تکنولوژی و خلاقیت در طراحی به مرور زمان زبان های کد نویسی پیچیده تر شدند. ابزارهایی مثل جدول که برای نمودار استفاده می شدند در صفحه های وب قرار گرفتند اما از آن ها استفاده های نادرست می شد. بعد از مدتی زبان کمکی CSS روی کار آمد که در این شرایط استفاده نادرست از چیدمان جدول ها جای خود را به این زبان داد.

تاریخچه طراحی سایت

امروزه می توان شاهد میلیون ها سایت در سرتاسر جهان بود که همگی آن ها بیشتر از 30 سال قدمت ندارند. هنگام راه اندازی این نوع از وب سایت ها با صفحات ساده و بدون رنگی رو به رو بودیم تا سال ها بعد هم هر سایتی که مشغول به فعالیت می شد بر همین منوال پیش می رفت تا اینکه مروگرهای پیش رفته بر روی کار آمدند در آن زمان با وجود نبودن مروگرهای گوگل و فایر فاکس مروگر های مایکروسافت و Netscape توانستند از تمامی رقیبان خود پیشی بگیرند. بعدها با به وجود آوردن زبان جاوا اسکریپت سایت ها رنگ و روی بهتری به خود گرفتند و از جذابیت بیشتری برخوردار شدند.

می توان گفت در سال 2000 شرکت مایکروسافت مروگر اینترنت اکسپلورر را ارائه داد که برای سیستم عامل های مک اتفاقی بزرگ به شمار می رفت. اولین نسخه این مروگر از زبان های HTML و CSS پشتیبانی می کرد.

طراحی سایت,طراحی سایت ارزان در مشهد,طراحی سایت ارزان مشهد

مراحل طراحی وب سایت

اگر می خواهید کار طراحی وب سایت را یاد بگیرید باید به شما بگوییم که مراحل مختلفی را باید پشت سر بگذارید در ادامه هر مرحله را به صورت مجزا برای شما شرح خواهیم داد.

طراحی وایر فریم:

اولین کاری که برای طراحی سایت باید انجام دهید این است که باید به نیازهای مشتری دقت کنید و ابتدا از نوع سایتی که می خواهند یک نمای کلی را طراحی نمایید، همچنین نحوه چیدمان و جایگاه المان ها را مشخص نمایید، به این مرحله طراحی وایرفریم می گویند.

طراحی گرافیک سایت:

بعد از اینکه محل قرار گیری المان ها و نحوه چیدمان آن ها را مشخص نمودید نوبت به طراحی گرافیک می رسد. منظور از طراحی گرافیک این می باشد که با استفاده از نرم افزارهایی که در اختیار است به وایر فریم یعنی المان ها رنگ های خاصی را بدهید و آن ها را از سیاه و سفید بودن خارج سازید، بنابراین باید با توجه به نوع فعالیتی که قرار است در وب سایت انجام شود رنگ ها را انتخاب نمایید.

کد نویسی:

این مطلب را بخوانید : طراحی سایت در مشهد

بعد از اینکه کار طراحی گرافیک را انجام دادید نوبت به برنامه نویسی سایت می رسد. در این مرحله هم باید به نیاز های مشتری توجه زیادی شود و با توجه به خواسته هایی که دارد و فعالیتی که قرار است انجام گیرد می توان روش های متفاوتی را برای مدیریت سایت قرار داد. برای این کار می توانید از وردپرس استفاده نمایید که محتواها را مدیریت می کند. یا اینکه یک قالب ورک جدید را از صفر برنامه نویسی کنید. اینکه از چه روشی در این قسمت باید استفاده شود به خواسته های مشتری بر می گردد و بر اساس آن باید تصمیم گیری کنید.

راه اندازی سایت به صورت کامل:

بعد از انجام مراحل گفته شده نوبت به مرحله راه اندازی کامل سایت می رسد که قرار است در دنیای اینترنت یعنی در سرتا سر جهان نمایش داده شود. برای این کار می توانید با خریدن یک هاست مناسب و انتخاب یک اسم برای دامنه، سایت را به درستی پیکر بندی کنید و در اختیار مردم قرار دهید.

طراحی سایت بر اساس سئو,طراحی سایت در مشهد,طراحی سایت شرکتی مشهد

وظایف طراح سایت

همان طور که گفته شد طراحی سایت مراحل مختلفی را شامل می شود باید برای این کار از یک تیم حرفه ای کمک گرفت یعنی طراحی سایت را تنها یک نفر نمی تواند انجام دهد. برای نام بردن وظایف طراح سایت باید بدانید که طراح سایت مسئولیت انجام چه قسمتی را بر عهده دارد. یک تیم طراحی به دو گروه دسته بندی می شود یک گروه برای بخش شکل و ظاهر وب سایت یا همان Front-end و گروهی دیگر برای BAK-end یا طراحی و ساخت مدیریت سایت که هر کدام وظایف خاص خود را دارند.

وظایف تیم طراحی شکل و ظاهر سایت: Front-end شامل تمامی کدهایی می شود که در دید عموم مردم قرار دارد و ویژگی های ظاهری یک سایت بر عهده این تیم می باشد. به طور کلی کاربران تمامی قسمت هایی را که مشاهده می کنند تیم فرانت اند آن را طراحی نموده اند. برای طراحی ظاهری سایت باید کسی که طراح است تمامی زبان های برنامه نویسی مثل HTML، CSS، JAVA را بلد باشد. البته ناگفته نماند شرکت هایی بزرگی که درخواست تهیه یک وب سایت را می دهند باید برای طراحی گرافیک سایت آن ها یک طراح گرافیک را استخدام نماید تا بتواند طراحی قسمت هایی مثل تصاویر بخش های مختلف، رنگ بندی و آیکون های دیگر سایت را به خوبی انجام دهد.

وظایف تیم طراحی و ساخت مدیریت سایت

می توان گفت کدهایی که از دید کاربران پنهان است کد های Bake-end می باشند. تیم بک اند یک گروه می باشند که مسئولیت نوشتن کدها و ستون های اصلی سایت را بر عهده دارند به طور کلی تمامی عملکرد های یک وب سایت در این قسمت کد نویسی خواهد شد.

طراحی سایت ارزان

در ادامه به بررسی طراحی سایت ارزان در مشهد می پردازیم. با توجه به این موضوع که مشهد یک شهر بزرگ و پر گردشگر می باشد در زمینه فعالیت های مجازی حضوری فعال دارد؛ بنابراین نیاز به کسانی که بتوانند کار طراحی سایت مشهد را انجام دهند بسیار زیاد شده است. از طرفی طراحان سایت هم نیاز به گروهی دارند که بتواند به صورت حرفه ای در این زمینه کارهایی را انجام دهند. شرکت طراحی سایت روها یکی از شرکت های طراحی وب سایت در مشهد است که مزایای فراوانی برای طراحان در نظر گرفته است.

این مطلب را بخوانید : نکات خارق العاده طراحی سایت

 تمامی هتل ها، رستوران ها، اقامتگاه ها و مراکز تفریحی باید بتوانند اطلاعات خود را در اختیار گردشگران قرار دهند. به عنوان مثال یک هتل باید نحوه رزرو اتاق، امکانات، مسیر های دسترسی و… را بتواند در اختیار مسافران قرار دهد برای این کار با دارا بودن یک وب سایت کار خود را بسیار راحت انجام خواهد داد. افرادی که در مشهد برای طراحی سایت سفارش می دهند شامل صاحبان کسب و کار های کوچک، مشاغل بزرگ و متوسط می شوند.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان مشهد,طراحی سایت مشهد,طراحی سایت

تیم طراحی حرفه ای روهای

شرکت روهای خدماتی که مورد نیاز صاحبان مشاغل مختلف است را می تواند ارائه دهد و در اختیار شما قرار دهد. با توجه به تغییراتی که در الگوریتم های گوگل کروم و موتورهای جستجو رخ داده است شاهد دگرگونی های فراوانی در طراحی سایت بوده ایم. به همین علت شرکت طراحی روهای با ارائه مواردی کلیدی به شما برای ماندن در عرصه رقابت راهنمایی خواهد کرد. موضوعاتی که در این شرکت مورد بحث قرا می گیرد شامل طراحی سایت یا سرعت لود بالا و رسپانسیو، طراحی سایت با امنیت مطمئن و کدنویسی های مناسب، پنل کاربری مدرن، امکان ارتقا سایت و دسترسی جدید، بومی سازی طراحی ظاهری سایت و سئوی بهینه می شود. بدون شک می توان گفت طراحی سایت ارزان در مشهد را شرکت روهای با بهترین شکل ممکن به انجام می رساند.

شرکت روهای دارای تیم های فعال و خلاق و حرفه ای است و برای بهتر بودن همواره در حال تلاش می باشد و با توجه به شناختی که از کارهای تیمی دارد توانسته است در مسیر موفقیت برای رشد فعالیت خود گام بردارد. برای تداوم داشتن این موفقیت در همه حال بهترین خدمات را ارائه خواهد داد.

انتظارات از یک تیم طراحی در مشهد

مثل هر فعالیت دیگری در مبحث ارتباطات طراحی سایت را هم با توجه به نیازهای مخاطبان انجام می دهند. بدون شک انتظار از یک تیم طراحی سایت این است که کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. تیم روهای تمامی نیازهای مخاطبان را در نظر می گیرد و از نیازهای آن ها پشتیبانی می کند، بنابراین با افراد متخصصی که در اختیار دارد کار طراحی سایت را شروع می کند و به مرحله اجرا می رساند. به همین علت خود را به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت مشهد معرفی می نماید.

سیستم مدیریت تیم روها

اگر اطلاعاتی در مورد مدیریت محتوای ورد پرس شنیده باشید می دانید با توجه به امکاناتی که این سیستم دارد می تواند هزینه به صرفه ای هم به وجود آورد. این سیستم می تواند به نیازهای مشتریان و وبلاگ نویسان کمک کند همچنین با سیستم وردپرس می توان در مدت زمان بسیار کمی یک سایت را با توجه به سلیقه و خواسته های مشتری طراحی کرد. نصب ورد پرس بعد از خرید هاست انجام می گیرد، بعد از خرید دامنه نوبت به نصب نمودن پوسته وردپرس می رسد. همچنین در وردپرس افزونه هایی وجود دارد که به وسیله برنامه نویسان و توسعه دهنگان طراحی شده است. شرکت روهای با استفاده از سیستم وردپرس طراحی مورد پسند را همراه با سرعت لود بالا به انجام می رساند.

طراحی سایت,طراحی سایت ارزان در مشهد,طراحی سایت ارزان مشهد

مشاوره قبل از پروژه

قبل از اینکه برای طراحی سایت خود درخواست دهید می توانید شرکت را با پیشنهادها و خواسته های خود آشنا کنید. تیم روهای با بررسی نمودن انتظارات شما با توجه به سلیقه مخاطب یک سایت مناسب را برای شما طراحی خواهد کرد. شرکت طراحی سایت ارزان در مشهد به صورت رایگان در این مورد به مشاوره با شما خواهد پرداخت.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی وب سایت حرفه ای با ویژگی های خاصی مثل رسپانسیو و واکنش گرا سفارشی سازی می شود که طبق نظر و خواست مشتری برای کسب و کارهایی مثل سایت خبری، رستوران ها، سایت املاک و … انجام می شود. در هنگام کد نویسی باید تمامی اصول را طبق استاندارهای موجود انجام دهند. طراحی حرفه ای موجب سرعت بالای بارگذاری و رتبه بالا در گوگل می شود که می تواند سایت شما را یک قدم از دیگر سایت ها جلو اندازد. به صورت 24 ساعته در طول 7 روز هفته پشتیبانی آنلاین و فنی از وب سایت ها برای به دست آوردن رضایت مشتری انجام خواهند داد.

طراحی سایت رسپانسیو

از مهم ترین ویژگی هایی که وب سایت های امروزی دارند می توان به رسپانسیو بودن آن ها اشاره نمود. بیشتر وب سایت های فارسی زبان از این ویژگی برخوردار هستند. رسپانسیو بودن یک وب سایت باعث می شود که شما بتوانید سایت خود را بر روی تمامی دیوایس ها یعنی لپ تاپ، کامپیوتر، موبایل، تبلت و … در دسترس عموم قرار دهید بدون این که در سایت شما به هم ریختگی ایجاد شود. شرکت های مختلفی این نوع از طراحی را انجام می دهند که شرکت روهای یکی از بهترین شرکت های انجام دهنده این نوع طراحی است.

بنابراین با توجه به این که امروزه از موبایل هوشمند بیشتر استفاده می شود و صفحه های نمایش هم کوچک تر شده است نیاز به رسپانسیو در تمامی نقاط مختلف احساس می شود. یکی از مزایای که رسپانسیو به وجود آورده است بهبود وضعیت سئو می باشد، بنابراین با توجه به این که اولویت امتیاز دهی به گوشی های موبایل است با ارائه سایت با رسپانسیو گوگل این ویژگی را مد نظر قرار می دهد وبر اساس آن رتبه بندی سایت را انجام خواهد داد.

آیا همه نیاز به سایت دارند ؟

بله – قاعدتا هرکسی بخواهد کسب و کار موفقی داشته باشد ، نیاز مبرم به سایت دارد .

آیا برای داشتن سایت می بایست هزینه زیادی انجام داد؟

خیر . شما با تیم طراحی سایت ارزان در مشهد می توانید با کمترین هزینه دارای سایت دلخواه خود شوید

یک سایت خوب چه ویژگی هایی باید اشته باشد ؟

شما می توانید پاسخ خود را در صفحه طراحی سایت ارزان در مشهد بیابید .

راه ارتباطی با روهای چگونه است

شما می توانید با شماره تلفن 09156100071 تماس حاصل نمایید.

دسته بندی ها :

اخبار | طراحی سایت

اشتراک گذاری :

ارسال نظر ...


Deprecated: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/rohaiir/domains/rohai.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 4974

4 پاسخ به “طراحی سایت ارزان مشهد”

 1. ناشناس گفت:

  ممنون صفحه طراحی سایت در مشهد عالی بود

 2. قیمت هیوندای گرنجور گفت:

  خوب بود و سپاس از تیم طراحی سایت روهای

 3. Donya گفت:

  بسیار عالی و خسته نباشید به تیم طراحی سایت روهای

 4. سارینا گفت:

  بسیار عالی و کمال تشکر از طراحی سایت روهای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان